Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01
Відео 3Фото 6 |
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01 |
|
Модель 0601063W00 поставляється в чохлі без кейса і штатива, в комплекті 0601063W01 є штатив, поставляється в чохлі, а в комплекті 0601063W02 немає штатива, в комплекті додатково стельове кріплення, поставляється з чохлом і кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01
Усі ціни 8 →Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G + штатив BT 150 0601063W01 | 8 849 грн. |
Лазерный нивелир Bosch Professional GLL 2-15 G со штативом BT 150 0601063W | 8 849 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G Professional з штативом BT 150 0601063W0 | 8 849 грн. |
Лазерний нівелір Bosch GLL 2-15 G + LB 10 + BT 150 0601063W01 | 8 849 грн. |
Лазерный нивелир Bosch GLL 2-15 G з штативом 0601063W01 | 8 849 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01
Ціни на Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W02 | від 8 299 грн. | 10 пропозицій | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W00 | від 7 699 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch GLL 2-15 G Professional 0601063W01 | від 8 849 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →