Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01
Відео 12Фото 16 |
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 акумулятор, USB-кабельбатарейки |
|
Лазерний далекомір для професійного застосування на будівельних майданчиках в складних умовах експлуатації (клас захисту IP65). За "брутальним" зовнішнім виглядом ховається високоточний "розумний" прилад з безліччю функцій. Лазерних далекомір Bosch GLM 50-27 CG Professional дозволяє швидко і зручно проводити прямі і непрямі вимірювання (дальність вимірів в межах 50 м), запам'ятовувати отримані результати і використовувати їх для розрахунків за формулами.
Він також може передавати дані на телефон або комп'ютер за допомогою Bluetooth. У пристрій інтегрований електронний рівень, що дозволяє використовувати далекомір в якості ватерпаса або транспортира. Відключаються звукові вібраційні оповіщення, що повідомляють про вдалі або невдалих вимірах, дають можливість виконувати виміри, не дивлячись на кольоровий дисплей. У приладі використовується зелений лазер, який краще видно на сонці, ніж червоний. Даний далекомір працює від знімного акумулятора (який заряджається за допомогою шнурка USB), але замість нього можна встановити в відсік і звичайні батарейки АА. У комплект входять чохол і ремінець.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01
Усі ціни 35 →Лазерный дальномер Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 | 6 999 грн. |
Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 50-27 CG із акб BA 3.7V 1.0Ah A | 8 859 грн. |
Лазерный дальномер Bosch Professional GLM 50-27 CG с акб BA 3.7V 1.0Ah A и | 8 859 грн. |
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 CG USB-C (0601072U01) 0601072U01 | 8 859 грн. |
Лазерний далекомір Bosch GLM 50-27 CG Professional, акб BA 3.7V 1.0Ah A, к | 8 859 грн. |
Модификації Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01
Ціни на Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 | від 6 999 грн. | 35 пропозицій | ||
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00 | від 5 999 грн. | 37 пропозицій |