Духова шафа Bosch HNG 6764B6
Відео 3Фото 8 |
Bosch HNG 6764B6 нержавіюча сталь чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch HNG 6764B6
Усі ціни 34 →Bosch Bosch HNG6764B6 | 105 699 грн. |
Bosch HNG6764B6 офіційна гарантія | 91 499 грн. |
Духовка електрична Bosch HNG6764B6 | 84 631 грн. |
Духовка електрична Bosch HNG6764B6 | 77 900 грн. |
Bosch HNG6764B6 | 75 362 грн. |
Загалом задоволені. Готує справді шедеврально. Дуже зручна та красива. Зовнішній вигляд, функціональність. Можливості щодо приготування страв. Комбінований режим Пароварка-мікрохвилі-гриль дуже крутий. За три роки експлуатації суттєвих не було. Буквально одразу після покупки накрився доводчик дверей під час закриття. Поміняли по гарантії .... Безрезультатно новий точно як-то накрився через місяць. Дмитро Самойленко: користуюся Bosch HNG 6764B6 більше року |
Особливості духовки Bosch HNG 6764B6
Духова піч Bosch HNG 6764B6 об'ємом 67 л оснащена паровою подачею і доповнена мікрохвилями. Це дозволяє, комбінуючи різні функції, найкращим чином розкрити всі можливості електронного кухонного кухаря. Вбудована технологія віддаленого управління через Wi-Fi відкриває доступ до контролю роботи духовки за допомогою мобільного пристрою, завдяки чому набір рецептів з програми Home Connect буде завжди під рукою. Програмний модуль дає можливість обрати з 14 режимів приготування їжі, а пресети з електронної книги рецептів — встановлювати найбільш відповідну температуру і час обробки продуктів.
Комбіноване управління духовою піччю
Управління духовкою Bosch HNG 6764B6 виконане у комбінованому стилі, що робить роботу з пристроєм максимально комфортною. Тут є і кнопки вкл/викл, та сенсорні поля, і поворотний кільцевим регулятором, які, як показала багаторічна практика управління подібними приладами, є оптимальним поєднанням для вибору і встановлення необхідних режимів готування.
У вихідні краще відпочити від готування
Тим, хто хоче звільнити свій час від готування у вихідні дні, сподобається функція пролонгованого підігріву страв «Шабат». Заздалегідь приготовлені страви будуть делікатно розігріті до потрібної температури, яка може підтримуватися протягом 3-х діб, і готові до подачі на стіл в будь-який момент. З мінусів духовки Bosch HNG 6764B6 варто назвати лише високу ціну, яка, з урахуванням наявних можливостей, цілком виправдана.
Модификації Bosch HNG 6764B6
Ціни на Bosch HNG 6764B6 |
---|---|---|---|---|
Bosch HNG 6764S6 | від 75 380 грн. | 17 пропозицій | ||
Bosch HNG 6764B6 | від 72 240 грн. | 34 пропозиції |