Електричний котел Bosch Tronic 5000H PTE 60 59.4 кВт
Bosch Tronic 5000H PTE 60 59.4 кВт
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:59.4 кВт, площа ~ 446 м²
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Tronic 5000H PTE 60
|
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tronic 5000H PTE 60 59.4 кВт
Усі ціни 21 →Котел електричний Bosch Tronic 5000 H 60 кВт ErP 7738504954 | 94 371 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 60kW ErP | 82 050 грн. |
Котел электрический Bosch Tronic 5000H 60 kW 7738504954 | 103 500 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 60kW ErP | 81 350 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 60kW ErP (7738504954) 7738504954 | 103 500 грн. |
ще 16 пропозицій
Майже безшумний. Оснащений якісними мідними ТЕНами та великим теплообмінником з корозійностійкої сталі товщиною 4мм. Це означає, що тепло від ТЕНів розходиться поступово і вони не перегріваються. Хоча захист від перегріву все одно є, про всяк випадок. Взагалі, всякого роду захистів тут віз і маленький візок на додачу. Є захист щодо тиску води в контурі, спеціальна затримка зі збільшенням потужності ТЕНів (прибирає проблему пускових струмів). Тришвидкісний циркуляційний насос. До речі, у більшості виробників циркуляційні насоси двох швидкісні. Не чутлива до стрибків напруга в електричній мережі. На цю проблему, характерну для нашої країни, страждає більшість електричних котлів з програмним управлінням. Приємно, що тут подбали про її рішення заздалегідь і не заморочувалися з напівпровідниками, а зробили схему на електромеханічних компонентах. Причому саме завдяки цим електромеханічним контакторам Telemecanique казан вийшов таким тихим. Дорогий, зараза. Але це BOSCH, а це ім'я вже саме по собі гарантія. Ширина велика. Насилу втиснув у те місце, куди збирався ставити. користуюся Bosch Tronic 5000H PTE 30 місяць і більше |
Додати відгук
Модификації Bosch Tronic 5000H PTE 60
Ціни на Bosch Tronic 5000H PTE 60 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 5000H PTE 30 29.7 кВт | від 57 392 грн. | 20 пропозицій | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 36 35.6 кВт | від 74 147 грн. | 25 пропозицій | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 45 44.6 кВт | від 76 130 грн. | 21 пропозиція | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 60 59.4 кВт | від 80 734 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →