Газовий котел Bosch Condens GC5700i W 24 P 24.5 кВт (7736902851)
Відео 1Фото 3 |
Bosch Condens GC5700i W 24 P 24.5 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:24.5 кВт, площа ~ 196 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
Можливість керувати дистанційно за допомогою модуля Connect Key (купується окремо).
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Condens GC5700i W 24 P
|
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Condens GC5700i W 24 P 24.5 кВт
Усі ціни 6 →Газовий котел BOSCH Condens GC5700iW 24 P | 62 000 грн. |
Газовый конденсационный котел Bosch Condens 5700i W GC5700iW 24 P 77369028 | 64 568 грн. |
Газовий котел BOSCH Condens GC5700iW 24 P | 61 150 грн. |
Газовий котел BOSCH Condens GC5700iW 24 P | 61 700 грн. |
Bosch Конденсаційний котел Bosch GC5700iW 24 P 7736902851 | 64 500 грн. |
Конденсаційний газовий котел Bosch Condens GC5700iW 24 P | 64 500 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch Condens GC5700i W 24 P
Ціни на Bosch Condens GC5700i W 24 P |
---|---|---|---|---|
Bosch Condens GC5700i W 24 P 24.5 кВт | від 61 150 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch Condens GC5700i W 35 P 34.4 кВт | від 75 450 грн. | 4 пропозиції | ||
Bosch Condens GC5700i W 45 P 43.5 кВт | від 84 650 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →