Електричний котел Bosch Tronic Heat 3500 18 17.82 кВт 400 В (7738502601)
Відео 3Фото 4 |
Вражаюче компактний і потужний одноконтурний електричний котел з мікропроцесорним управлінням для експлуатації в опалювальних системах з примусовою циркуляцією теплоносія. Може розвивати максимальну постійну корисну теплову потужність до 17,8 кВт, впорається з обігрівом будинків/котеджів, комерційних, комунально-побутових або виробничих приміщень загальною площею до 143 м2. Призначений для настінного монтажу з підключенням до трифазної електричної мережі змінного струму з напругою 400 В, причому для підведення силової лінії потребує використання кабелю з перетином жив не менше ніж 4х10 мм При дотриманні цієї вимоги може використовуватися в багатокімнатних міських квартирах.
Котел Bosch Tronic Heat 3500 18 позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії. Він має невеликі габаритні розмір, безшумний і простий в установці, яку можна виконувати прямо в житлових зонах. Оснащений трьохшвидкісним циркуляційним насосом з відводом повітря, розширювальним бачком і довговічним теплообмінником, що складається з 6 нагрівальних елементів потужністю 3 кВт кожен. Цифрова система управління забезпечує постійне модулювання потужності кожного нагрівача для підтримання оптимального теплового режиму. Котел обладнаний багатоступеневою системою захисних блокувань і абсолютно безпечний в повсякденному використанні.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Tronic Heat 3500 18 17.82 кВт 400 В
Усі ціни 34 →Електрокотел Bosch Tronic Heat 3500 18 UA ErP | 35 400 грн. |
Котел електричний Bosch Tronic Heat 3500 18kW / 380 7738504948 | 45 900 грн. |
Котел електричний Bosch Tronic Heat 3500 18 UA ErP 7738504948 | 44 523 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic Heat 3500 18 UA ErP | 37 779 грн. |
Электрический котел Bosch Tronic Heat 3500 18kW 7738502601 | 36 999 грн. |
У мене 12 квт. Це пекло з огляду на те, що в будинок заведено 16,5 кВт. Ідіотська модель, яка не має можливості обмежити навантаження в кВт на ТЕН, а геніальне рішення про почергову роботу ТЕНів 100% дасть Вам чудовий перекіс фаз у вашій мережі. Вимкнути це зрозуміло не можна. Звичайний казан. Через казан постійно вибиває автомат. Дмитрий Присяжнюк: користуюся Bosch Tronic Heat 3500 9 кілька місяців |
Газове опалення зараз штука дорога, тому свій старий газовий котел, що вийшов з ладу, я вирішимо змінити на електричний. Якраз на прикладі колишнього котла я переконався в тому, наскільки важливо зробити правильний вибір і не прагнути дешевих моделей. Саме тому моїм вибором став Бош. Вже одна згадка цієї фірми вселяє впевненість у надійності виробленої нею техніки. Електричний одноконтурний казан це просто і надійно. Ця модель має потужність 12 кВт і розрахована на опалення невеликих площ. У мене він гріє 92 квадратні метри, причому треба враховувати, що торік я вбив багато часу, сил та засобів на утеплення стін. Натомість тепер економлю на електроенергії. У ньому вже є вбудований циркуляційний насос та розширювальний бачок. А ще він оснащений просунутою адаптивною системою керування нагрівачами, яка автоматично регулює кількість та потужність включених ТЕНів залежно від частоти спрацьовування кімнатного термостату. Крім цього, електроніка самостійно практикує схему поперемінного включення нагрівальних елементів, що продовжує їх термін служби. Система реально крута, німці знаються на опалювальних системах) Все електричне опалення повністю залежить від наявності електроенергії. У нас із цією справою начебто стабільно, але все одно деякі сумніви в мене були. Ще однією проблемою може стати делікатна сучасна електроніка контролера. З досвіду знайомого знаю, що при нестабільності напруги живлення і його сильних просіданнях на подібні розумні котли краще не розраховувати. І ще, будьте готові до того, що живлення до нього потрібно заводити окремим трифазним кабелем нехилого перерізу (по 8 квадратних міліметрів на жилу). |
Модификації Bosch Tronic Heat 3500 18
Ціни на Bosch Tronic Heat 3500 18 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic Heat 3500 4 3.96 кВт 230 В | від 26 000 грн. | 37 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 6 6 кВт 230 В | від 29 000 грн. | 38 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 9 8.91 кВт 230 В | від 29 999 грн. | 37 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 12 11.88 кВт 400 В | від 30 999 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 15 14.85 кВт 400 В | від 32 999 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 18 17.82 кВт 400 В | від 33 999 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch Tronic Heat 3500 24 23.76 кВт 400 В | від 35 999 грн. | 33 пропозиції |