Газовий котел Bosch Condens GC5300i WM 24/100S бойлер 100 л (7738101021)
Відео 3Фото 2 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Condens GC5300i WM 24/100S бойлер 100 л
Усі ціни 26 →Bosch Котел газовий Condens 5300i GC5300i WM 24/100S конденсаційний, з бак | 144 530 грн. |
Газовий котел BOSCH GC5300i WM 24/100S | 125 257 грн. |
Конденсационный котел Bosch Condens 5300i WM 24/100S со встроенным баком н | 149 000 грн. |
Газовий котел BOSCH GC5300i WM 24/100S | 115 253 грн. |
Двоконтурний конденсаційний котел Bosch GC5300i WM 24/100S 7738101021 | 149 000 грн. |
Ефективне Рішення для Приватних Будинків на Газі
Двоконтурний газовий котел Bosch Condens GC5300i WM 24/100S є ідеальним вибором для опалення та гарячого водопостачання в приватних будинках площею близько 190 м², де проживає сім'я з 3-4 осіб. Завдяки закритій (турбованій) камері згоряння, він не вимагає витяжного димаря, що забезпечує велику гнучкість у виборі місця для установки (хоча слід врахувати, що через свою вагу в 115 кг, він призначений виключно для установки для підлоги).
Просунуте Налаштування для Комфорту та Економії
Цей котел працює за принципом конденсації, що забезпечує високу ефективність та економічне споживання газу. Пальник, що модулюється, додатково сприяє економії, автоматично регулюючи теплопродуктивність в діапазоні від 10% до 100%, залежно від поточних потреб у теплі. Широкий діапазон модуляції пальника дозволяє точно налаштовувати температуру води в системах опалення (від 30°C до 82°C) та гарячого водопостачання (від 40°C до 60°C). Котел має високу продуктивність (до 22.9 л/хв) та функцію "гарячого старту", забезпечуючи миттєвий доступ до гарячої води при відкритті крана. Вбудований накопичувальний бойлер об'ємом 100 літрів забезпечує надійний запас гарячої води.
Розумний Котел із Можливістю Дистанційного Управління
Цікаво відзначити, що котел Bosch Condens GC5300i WM 24/100S може бути інтегрований у системи "розумного будинку" та автоматизований за допомогою додаткових пристроїв та терморегуляторів (при цьому може знадобитися додаткове інвестування). Він також підтримує керування через мобільну програму (за наявності регулятора Bosch EasyControl CT 200) та веб-браузер (при використанні комунікаційного модуля MB LAN2). Ці можливості дозволяють суттєво зменшити витрати на опалення та гарячу воду, забезпечуючи при цьому максимальний комфорт та контроль.
Модификації Bosch Condens GC5300i WM 24/100S
Ціни на Bosch Condens GC5300i WM 24/100S |
---|---|---|---|---|
Bosch Condens GC5300i WM 24/100S бойлер 100 л | від 106 410 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Condens GC5300i WM 24/120 бойлер 120 л | від 123 956 грн. | 9 пропозицій |