Електричний котел Bosch Tronic 5000H PTE 45 44.6 кВт
Bosch Tronic 5000H PTE 45 44.6 кВт
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:44.6 кВт, площа ~ 334 м²
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Всі характеристики
Характеристики Tronic 5000H PTE 45
|
Коди типових помилок у газових котлах BoschНоменклатура кодів дозволяє розшифрувати сигнали, що повідомляють про несправності обладнання
Питання-відповідь: 10 частих запитань про опалювальні котлиВідповіді на поширені запитання у рубриці «опалювальні котли»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tronic 5000H PTE 45 44.6 кВт
Усі ціни 21 →Котел електричний Bosch Tronic 5000 H 45 кВт ErP 7738504953 | 88 171 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 45kW ErP | 76 830 грн. |
Котел электрический Bosch Tronic 5000H 45 kW 7738504953 | 96 700 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 45kW ErP | 76 130 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic 5000 H 45kW ErP (7738504953) 7738504953 | 96 700 грн. |
ще 16 пропозицій
Майже безшумний. Оснащений якісними мідними ТЕНами та великим теплообмінником з корозійностійкої сталі товщиною 4мм. Це означає, що тепло від ТЕНів розходиться поступово і вони не перегріваються. Хоча захист від перегріву все одно є, про всяк випадок. Взагалі, всякого роду захистів тут віз і маленький візок на додачу. Є захист щодо тиску води в контурі, спеціальна затримка зі збільшенням потужності ТЕНів (прибирає проблему пускових струмів). Тришвидкісний циркуляційний насос. До речі, у більшості виробників циркуляційні насоси двох швидкісні. Не чутлива до стрибків напруга в електричній мережі. На цю проблему, характерну для нашої країни, страждає більшість електричних котлів з програмним управлінням. Приємно, що тут подбали про її рішення заздалегідь і не заморочувалися з напівпровідниками, а зробили схему на електромеханічних компонентах. Причому саме завдяки цим електромеханічним контакторам Telemecanique казан вийшов таким тихим. Дорогий, зараза. Але це BOSCH, а це ім'я вже саме по собі гарантія. Ширина велика. Насилу втиснув у те місце, куди збирався ставити. користуюся Bosch Tronic 5000H PTE 30 місяць і більше |
Додати відгук
Модификації Bosch Tronic 5000H PTE 45
Ціни на Bosch Tronic 5000H PTE 45 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 5000H PTE 30 29.7 кВт | від 57 392 грн. | 21 пропозиція | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 36 35.6 кВт | від 74 147 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 45 44.6 кВт | від 76 130 грн. | 22 пропозиції | ||
Bosch Tronic 5000H PTE 60 59.4 кВт | від 80 734 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →