Електричний котел Bosch Tronic Heat 3500 12 11.88 кВт 400 В
Відео 3Фото 4 |
Компактний одноконтурний електричний котел з мікропроцесорним управлінням для використання в опалювальних системах з примусовою циркуляцією теплоносія. Розрахований на настінний монтаж з підключенням до трифазної промислової (400 В) або однофазної побутової (230 В) електричної мережі змінного струму. У другому випадку потребує високого струму (до 52 А) і дорогого кабелю перерізом не менше ніж 2х10 мм.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Займає мінімум місця, простий в установці, яка може виконуватися безпосередньо в житлових зонах. Призначений для опалення невеликих будинків, побутових, комерційних або невеликих виробничих приміщень загальною площею до 95 м2. Здатний впоратися з завданням обігріву двох/трикімнатних міських квартир. Котел Bosch Tronic Heat 3500 12 оснащений трьохшвидкісним циркуляційним насосом з відводом повітря, розширювальним баком об'ємом 7 л і довговічним гріючим блоком, що складається з трьох ТЕНів потужністю 4 кВт кожен. Мікропроцесорна система управління виконує безперервне безшумне модулювання потужності кожного з ТЕНів для оптимізації теплового режиму і продовження терміну служби. Котел може використовуватися з бойлерами непрямого нагрівання. Обладнаний повноцінною системою захисних блокувань, що запобігають перегріву, небезпечне підвищення тиску і порушення циркуляції теплоносія.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Tronic Heat 3500 12 11.88 кВт 400 В
Усі ціни 39 →Електрокотел Bosch Tronic Heat 3500 12 UA ErP | 31 600 грн. |
Котел електричний Bosch Tronic Heat 3500 12kW / 220 / 380 7738504946 | 40 390 грн. |
Котел електричний Bosch Tronic Heat 3500 12 UA ErP 7738504946 | 39 178 грн. |
Електричний котел Bosch Tronic Heat 3500 12 UA ErP | 33 558 грн. |
Электрический котел Bosch Tronic Heat 3500 12kW 7738502599 | 30 999 грн. |
Газове опалення зараз штука дорога, тому свій старий газовий котел, що вийшов з ладу, я вирішимо змінити на електричний. Якраз на прикладі колишнього котла я переконався в тому, наскільки важливо зробити правильний вибір і не прагнути дешевих моделей. Саме тому моїм вибором став Бош. Вже одна згадка цієї фірми вселяє впевненість у надійності виробленої нею техніки. Електричний одноконтурний казан це просто і надійно. Ця модель має потужність 12 кВт і розрахована на опалення невеликих площ. У мене він гріє 92 квадратні метри, причому треба враховувати, що торік я вбив багато часу, сил та засобів на утеплення стін. Натомість тепер економлю на електроенергії. У ньому вже є вбудований циркуляційний насос та розширювальний бачок. А ще він оснащений просунутою адаптивною системою керування нагрівачами, яка автоматично регулює кількість та потужність включених ТЕНів залежно від частоти спрацьовування кімнатного термостату. Крім цього, електроніка самостійно практикує схему поперемінного включення нагрівальних елементів, що продовжує їх термін служби. Система реально крута, німці знаються на опалювальних системах) Все електричне опалення повністю залежить від наявності електроенергії. У нас із цією справою начебто стабільно, але все одно деякі сумніви в мене були. Ще однією проблемою може стати делікатна сучасна електроніка контролера. З досвіду знайомого знаю, що при нестабільності напруги живлення і його сильних просіданнях на подібні розумні котли краще не розраховувати. І ще, будьте готові до того, що живлення до нього потрібно заводити окремим трифазним кабелем нехилого перерізу (по 8 квадратних міліметрів на жилу). |
У мене 12 квт. Це пекло з огляду на те, що в будинок заведено 16,5 кВт. Ідіотська модель, яка не має можливості обмежити навантаження в кВт на ТЕН, а геніальне рішення про почергову роботу ТЕНів 100% дасть Вам чудовий перекіс фаз у вашій мережі. Вимкнути це зрозуміло не можна. Звичайний казан. Через казан постійно вибиває автомат. Дмитрий Присяжнюк: користуюся Bosch Tronic Heat 3500 9 кілька місяців |
Модификації Bosch Tronic Heat 3500 12
Ціни на Bosch Tronic Heat 3500 12 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic Heat 3500 4 3.96 кВт 230 В | від 26 000 грн. | 37 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 6 6 кВт 230 В | від 29 000 грн. | 38 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 9 8.91 кВт 230 В | від 29 999 грн. | 37 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 12 11.88 кВт 400 В | від 30 999 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 15 14.85 кВт 400 В | від 32 999 грн. | 26 пропозицій | ||
Bosch Tronic Heat 3500 18 17.82 кВт 400 В | від 33 999 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch Tronic Heat 3500 24 23.76 кВт 400 В | від 35 999 грн. | 33 пропозиції |