Ручний розпилювач Bradas WL-4720
Bradas WL-4720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas WL-4720
Насадка поливальна Bradas TPR WHITE LINE регульована WL-4720 | 70 грн. |
Наконечник зрошувальний Bradas WHITE LINE (WL-4720) | 67 грн. |
Насадка поливальна Bradas TPR WHITE LINE регульована WL-4720 | 70 грн. |
Насадка поливальна Bradas регульована, TPR, WHITE LINE (WL-4720) | 69 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →