Ручний розпилювач Bradas LE-5101
Bradas LE-5101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas LE-5101
Пістолет для поливу Bradas SOFT LIME LINE регульований LE-5101 | 182 грн. |
Пістолет для поливу регулювань SOFT LIME LINE, LE-5101 | 282 грн. |
Пістолет для поливу Bradas SOFT регульований, прямий, LIME EDITION LE-5101 | 165 грн. |
Пістолет для поливу Bradas SOFT LIME LINE регульований LE-5101 | 182 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →