Ручний розпилювач Bradas WL-4710
Bradas WL-4710 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas WL-4710
Насадка поливальна Bradas WHITE LINE регульована WL-4710 | 41 грн. |
Наконечник зрошувальний регульований Bradas WHITE LINE (WL-4710) | 39 грн. |
Насадка поливальна Bradas WHITE LINE регульована WL-4710 | 41 грн. |
Наконечник розпилювач для поливу Bradas WL-4710 014648 | 41 грн. |
Насадка поливальна Bradas регульована, WHITE LINE (WL-4710) | 41 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →