Праска з парогенератором Braun CareStyle Compact IS 2043
Відео 2Фото 7 |
Braun CareStyle Compact IS 2043 |
|
Потужна і при цьому компактна прасувальна система з парогенератором, представлена на ринку популярним німецьким виробником побутової техніки компанією Braun. Система складається з самого праски та окремого контейнера для води ємністю 1,3 л, який і відповідає за генерацію пари (сам парогенератор). Подібне технічне рішення перш за все відмінно підходить для тих користувачів, яким доводиться багато і часто прасувати.
Парогенератор з'єднаний з праскою спеціальним шнуром і може забезпечувати тривалу безперервну роботу з інтенсивністю подачі пари до 110 г/хв в звичайному режимі і до 300 г/хв в режимі парового удару. Потужність праски Braun CareStyle Compact IS 2043 становить 2200 Вт, що ставить його в один ряд з професійними пристроями. Керамічна підошва з системою Eloxal Plus FreeGlide 3D легко ковзає по тканинах і якісно розгладжує навіть глибокі складки.
Така підошва проста в догляді і легко очищається, але при цьому існує ризик механічного пошкодження самої, тому поводитися з нею рекомендується все ж дбайливо. Фірмова технологія iCare забезпечує можливість автоматичного налаштування температури нагріву залежно від типу оброблюваної тканини. Прилад оснащений системою автоматичного відключення, яка вимикає праску, якщо він деякий час стоїть нерухомо; при цьому система спрацьовує як при горизонтальному, так і вертикальному положенні пристрою, що запобігає пошкодження тканин або перегрів самої техніки. Протикрапельна система не допускає попадання води на тканину, запобігаючи таким чином ризик появи плям і розводів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun CareStyle Compact IS 2043
Гладильная система Braun CareStyle Compact IS 2043 BL | 3 699 грн. |
Праска з парогенератором BRAUN IS 2043 BL SS | 3 199 грн. |
Braun IS2043BL SS BRAUN INT IS2043BLSSBRAUNINT | 3 199 грн. |
Braun CareStyle Compact IS 2043 BL вітрина | 5 777 грн. |
- Індикатор очищення від накипу