Сковорідка Bravo Chef Safran BC-1114-26 26 см
Фото 5 |
Bravo Chef Safran BC-1114-26 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef Safran BC-1114-26 26 см
Усі ціни 15 →Сковорода Bravo Chef Safran 26 см (BC-1114-26) | 713 грн. |
Сковорода Bravo Chef Safran 26 см (BC-1114-26) | 713 грн. |
Сковорода BRAVO CHEF Safran 26 см б/кришки (BC-1114-26) BC-1114-26 | 640 грн. |
Сковорода Bravo Chef Safran 26 см (BC-1114-26) BC-1114-26 | 559 грн. |
Сковорода Bravo Chef Safran 26 см (BC-1114-26) | 750 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Bravo Chef Safran BC-1114-26
Ціни на Bravo Chef Safran BC-1114-26 |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef Safran BC-1114-20 20 см | від 312 грн. | 2 пропозиції | ||
Bravo Chef Safran BC-1114-24 24 см | від 400 грн. | 16 пропозицій | ||
Bravo Chef Safran BC-1114-26 26 см | від 400 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →