Сковорідка Bravo Chef BC-1101-30 30 см
Фото 9 |
Bravo Chef BC-1101-30 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-1101-30 30 см
Bravo BC-1101-30 | 742 грн. |
Сковорода універсальна Bravo Chef BC-1101-30 30 см | 814 грн. |
Сковорода універсальна Bravo Chef BC-1101-30 (30см) | 897 грн. |
Сковорода універсальна Bravo Chef BC-1101-30 30 см | 776 грн. |
Сковорода Bravo Chef класична 30 см (BC-1101-30) | 731 грн. |
Модификації Bravo Chef BC-1101-30
Ціни на Bravo Chef BC-1101-30 |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef BC-1101-16 16 см | від 219 грн. | 19 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-18 18 см | від 328 грн. | 16 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-20 20 см | від 299 грн. | 17 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-22 22 см | від 299 грн. | 19 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-24 24 см | від 499 грн. | 10 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-26 26 см | від 520 грн. | 29 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-28 28 см | від 549 грн. | 24 пропозиції | ||
Bravo Chef BC-1101-30 30 см | від 731 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →