Каструля Aureti AU-702-18
Фото 5 |
Aureti AU-702-18 |
|
Підходить для газових, склокерамічних і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aureti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aureti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aureti AU-702-18
Каструля 2.5л Aureti AU-702-18 | 325 грн. |
Кастрюля Aureti Оливки AU-702-18 | 339 грн. |
Каструля 2.5л Aureti AU-702-18 | 448 грн. |
Каструля з кришкою Aureti Оливки AU-702-18 2.5 л | 358 грн. |
Модификації Aureti AU-702-18
Ціни на Aureti AU-702-18 |
---|---|---|---|---|
Aureti AU-702-16 | від 275 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti AU-702-18 | від 325 грн. | 5 пропозицій | ||
Aureti AU-702-20 | від 339 грн. | 6 пропозицій | ||
Aureti AU-702-22 | від 385 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →