Сковорідка Bravo Chef Safran BC-1114-24 24 см
Фото 5 |
Bravo Chef Safran BC-1114-24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef Safran BC-1114-24 24 см
Усі ціни 16 →Сковорода Bravo Chef Safran, без кришки, 24 см (BC-1114-24) | 422 грн. |
Сковорода Bravo Chef Safran 24 см (BC-1114-24) | 651 грн. |
Сковорода BRAVO CHEF Safran 24 см б/кришки (BC-1114-24) BC-1114-24 | 713 грн. |
Сковорода Bravo Chef Safran 24 см (BC-1114-24) BC-1114-24 | 511 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Bravo Chef Safran BC-1114-24
Ціни на Bravo Chef Safran BC-1114-24 |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef Safran BC-1114-20 20 см | від 312 грн. | 2 пропозиції | ||
Bravo Chef Safran BC-1114-24 24 см | від 400 грн. | 17 пропозицій | ||
Bravo Chef Safran BC-1114-26 26 см | від 400 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →