Сковорідка Bravo Chef BC-1101-24/L 24 см
Фото 9 |
Bravo Chef BC-1101-24/L |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-1101-24/L 24 см
Усі ціни 20 →Сковорода Bravo Chef глибока з кришкою 24 см (BC-1101-24/L) | 1 097 грн. |
Сковорода Bravo Chef глубокая с крышкой 24 см (BC-1101-24/L) | 1 097 грн. |
Сковорода BRAVO CHEF Глибока з кришкою 24 см (BC-1101-24/L) BC-1101-24/L | 908 грн. |
Сковорода Bravo Chef Глибока з кришкою 24 см (BC-1101-24/L) BC-1101-24/L | 886 грн. |
Сковорода Bravo Chef глибока з кришкою 24 см (BC-1101-24/L) | 1 154 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Bravo Chef BC-1101-24/L
Ціни на Bravo Chef BC-1101-24/L |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef BC-1101-20/L 20 см | від 584 грн. | 24 пропозиції | ||
Bravo Chef BC-1101-24/L 24 см | від 693 грн. | 25 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-26/L 26 см | від 800 грн. | 22 пропозиції | ||
Bravo Chef BC-1101-28/L 28 см | від 750 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →