Сковорідка Bravo Chef BC-1101-16 16 см
Фото 9 |
Bravo Chef BC-1101-16 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Chef BC-1101-16 16 см
Усі ціни 17 →Сковорідка Bravo Chef класична 16 см 6 815 594 | 324 грн. |
Сковорода BRAVO CHEF класична 16 см (BC-1101-16) BC-1101-16 | 361 грн. |
Сковорода Bravo Chef Classical 16 см (BC-1101-16) BC-1101-16 | 299 грн. |
Сковорода Bravo Chef 16 см (BC-1101-16) | 365 грн. |
Bravo Chef Сковорода Bravo Chef Classical 16 см (BC-1101-16) BC-1101-16 | 299 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Bravo Chef BC-1101-16
Ціни на Bravo Chef BC-1101-16 |
---|---|---|---|---|
Bravo Chef BC-1101-16 16 см | від 219 грн. | 18 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-18 18 см | від 328 грн. | 14 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-20 20 см | від 380 грн. | 14 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-22 22 см | від 299 грн. | 18 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-24 24 см | від 499 грн. | 9 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-26 26 см | від 520 грн. | 28 пропозицій | ||
Bravo Chef BC-1101-28 28 см | від 549 грн. | 23 пропозиції | ||
Bravo Chef BC-1101-30 30 см | від 731 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →