Душовий бокс Bravo Wislok L90B 90x90 кутова
Фото 3 |
Bravo Wislok L90B 90x90 кутова |
|
Може продаватися без піддону
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Wislok L90B 90x90 кутова
Усі ціни 16 →Bravo Bravo Wislok L90BВ | 19 220 грн. |
Гідромасажний бокс із піддоном BRAVO WISLOK L90B 90x90x215см тонований 4мм | 17 744 грн. |
Душовий бокс з піддоном Bravo Wislok L90B 4032025865 | 15 750 грн. |
Bravo Душовий бокс Bravo WISLOK L90BВ | 14 729 грн. |
Душовий бокс BRAVO WISLOK L90B 000015527 | 17 744 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →