Душовий бокс Bravo Obra 120x80 ліва (GSD-H120BL)
Bravo Obra 120x80 ліва 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Obra 120x80 ліва
Усі ціни 10 →BRAVO GSD-H120BL | 20 034 грн. |
Душовий бокс Bravo Obra H120BL 215х80х120 см 080320241612 | 17 778 грн. |
Bravo Душовий бокс Bravo OBRA H120BL | 16 627 грн. |
BRAVO GSD-H120BL | 18 863 грн. |
Душовий бокс BRAVO OBRA H120BL (3уп.) 9694900304190447 | 20 034 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Bravo Obra
Ціни на Bravo Obra |
---|---|---|---|---|
Bravo Obra 120x80 ліва | від 16 627 грн. | 11 пропозицій | ||
Bravo Obra 120x80 права | від 16 627 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →