Гусятниця / казан Brizoll KA10 10 л
Фото 5 |
Brizoll KA10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA10 10 л
Усі ціни 16 →Казан чавунний азіатський Brizoll, 10 л (KA10) | 1 299 грн. |
Котел Brizoll азіатський без кришки 10л (KA10) | 1 228 грн. |
Казан чавунний Brizoll 10л (KA10) | 1 330 грн. |
Казан азіатський чавунний без кришки BRIZOLL 10 л КА10 | 1 258 грн. |
Котел чавунний азіатський Brizoll 10 л (KA10) | 1 259 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Brizoll KA10
Ціни на Brizoll KA10 |
---|---|---|---|---|
Brizoll KA04 4 л | від 746 грн. | 14 пропозицій | ||
Brizoll KA06 6 л | від 917 грн. | 17 пропозицій | ||
Brizoll KA08 8 л | від 1 138 грн. | 16 пропозицій | ||
Brizoll KA10 10 л | від 1 228 грн. | 17 пропозицій | ||
Brizoll KA12 12 л | від 1 389 грн. | 13 пропозицій | ||
Brizoll KA15 15 л | від 1 730 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →