Гусятниця / казан Brizoll KA04-4 4 л
Фото 3 |
Brizoll KA04-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA04-4 4 л
Котел Brizoll азіатський чавунний з алюмінієвою кришкою 4 л (KA04-4) | 891 грн. |
Brizoll KA04-4 | 857 грн. |
Казан азіатський чавунний с алюмінієвою кришкою TM BRIZOLL 4 л Азія KA04-4 | 924 грн. |
Котел чавунний азіатський Brizoll з алюмінієвою з кришкою 4 л (KA04-4) | 930 грн. |
Казан чавунний азіатський з алюмінієвою кришкою 4 л (KA04-4) | 930 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →