Казан Brizoll KT06 6 л
Фото 4 |
Brizoll KT06 6 л8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KT06 6 л
Усі ціни 17 →Казан чавунний туристичний Brizoll з кришкою, 6 л (KT06-1) | 1 399 грн. |
Котел Brizoll туристичний з кришкою 6 л KT06-1 | 1 355 грн. |
Казан чавунний туристичний з кришкою BRIZOLL, 6 л KT06-1 | 1 399 грн. |
Brizoll KT06-1 | 1 359 грн. |
Казан чавунний Brizoll з кришкою 6 л (KT06-1) | 1 480 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Brizoll KT06
Ціни на Brizoll KT06 |
---|---|---|---|---|
Brizoll KT06 6 л | від 1 355 грн. | 17 пропозицій | ||
Brizoll KT08 8 л | від 1 320 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →