Гусятниця / казан Brizoll KA04-2 4 л
Фото 4 |
Brizoll KA04-2 4 л12 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll KA04-2 4 л
Усі ціни 11 →Котел чавунний азіатський Brizoll з кришкою-сковородою 4 л (КА04-2) | 1 330 грн. |
Котел BRIZOLL азіатський з чавунною кришкою-сковорідкою 4 л (KA04-2) | 1 259 грн. |
Котел чавунний з кришкою-сковорідкою Brizoll KA-04-2 4 л | 1 920 грн. |
Казанок чавунний 4 л Brizoll з кришкою-сковородою KA04-2 | 1 795 грн. |
Казан чавунний азіатський 4 л з кришкою-сковородою та триногою (KA04-2T) | 1 519 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Brizoll KA04-2
Ціни на Brizoll KA04-2 |
---|---|---|---|---|
Brizoll KA04-2 4 л | від 1 259 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll KA12-2 12 л | від 2 379 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →