Казан Brizoll 12-004-1 4 л
Фото 9 |
Brizoll 12-004-1 |
|
Можна використовувати як на відкритому вогні, так і в домашніх умовах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll 12-004-1 4 л
Усі ціни 11 →Котел Brizoll Турист алюмінієвий з дужкою та кришкою 4 л 12-004-1 | 550 грн. |
Казан алюмінієвий з дужкою та кришкою Brizoll Турист 4 л (12-004-1) | 539 грн. |
Котел алюмінієвий зі дужкою та кришкою Brizoll Турист 12-004-1 4 л | 689 грн. |
Котел BRIZOLL з дужкою 4л алюміній 12-004-1 | 850 грн. |
Казан алюмінієвий Brizoll 4л з дужкою та кришкою 12-004-1 | 799 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Brizoll 12-004-1
Ціни на Brizoll 12-004-1 |
---|---|---|---|---|
Brizoll 12-004-1 4 л | від 539 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll 12-006-1 6 л | від 609 грн. | 14 пропозицій | ||
Brizoll 12-008-1 8 л | від 639 грн. | 11 пропозицій | ||
Brizoll 12-010-1 10 л | від 815 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →