Жаровня Brizoll Monolith M2460U 24 см
Brizoll Monolith M2460U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Monolith M2460U 24 см
Усі ціни 30 →Сковорода Brizoll monolith чавунна, 24х6 см (M2460U) | 439 грн. |
Сковорода Brizoll Monolith зі скляною кришкою 24 см (M2460U-6) | 582 грн. |
Сковорода Brizoll Monolith со стеклянной крышкой 24 см (M2460U-6) | 573 грн. |
Сковорода чавунна BRIZOLL Monolith 240х60 мм M2460U | 418 грн. |
Brizoll M2460U-6 | 567 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Brizoll Monolith M2460U
Ціни на Brizoll Monolith M2460U |
---|---|---|---|---|
Brizoll Monolith M2460U 24 см | від 418 грн. | 31 пропозиція | ||
Brizoll Monolith M2660U 26 см | від 494 грн. | 25 пропозицій | ||
Brizoll Monolith M2860U 28 см | від 501 грн. | 13 пропозицій | ||
Brizoll Monolith M3060U 30 см | від 649 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →