Сотейник Brizoll Monolith M3060U 30 см
Brizoll Monolith M3060U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brizoll 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brizoll.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brizoll Monolith M3060U 30 см
Усі ціни 15 →Сковорода Brizoll Monolith з алюмінієвою кришкою 30 см (M3060U-4) | 887 грн. |
Brizoll чугунная 30 см (M3060U) | 627 грн. |
Сковорода чавунна BRIZOLL Monolith 300х60 мм M3060U | 649 грн. |
Brizoll M3060U-4 | 837 грн. |
Жарівня Brizoll monolith 300х60 мм (M3060U) | 715 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Brizoll Monolith M3060U
Ціни на Brizoll Monolith M3060U |
---|---|---|---|---|
Brizoll Monolith M2460U 24 см | від 418 грн. | 31 пропозиція | ||
Brizoll Monolith M2660U 26 см | від 493 грн. | 25 пропозицій | ||
Brizoll Monolith M2860U 28 см | від 501 грн. | 14 пропозицій | ||
Brizoll Monolith M3060U 30 см | від 627 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →