Візочок Lionelo Amber 3 in 1
Відео 5Фото 7 |
Lionelo Amber 3 in 1
люлька, прогулянковий блоклюлька, прогулянковий блок, автокрісло
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:11.8 кг
Всі характеристики
Купити Lionelo Amber 3 in 1
Усі ціни 68 →Коляска універсальна 3в1 Lionelo Amber Blue Navy, темно-синя (LO-AMBER BLU | 18 999 грн. |
Коляска 3 в 1 Lionelo Amber Grey Graphite | 18 999 грн. |
Універс коляска 3в1 Lionelo AMBER (LO-AMBER LOVIN (3in1)) | 18 999 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 Lionelo AMBER BLUE NAVY (31579396) LO-AMBER BLU | 18 999 грн. |
Коляска Lionelo 3 в 1 Amber Grey Stone (LO-AMBER GREY STONE (3in1)) | 18 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lionelo Amber
Ціни на Lionelo Amber |
---|---|---|---|---|
Lionelo Amber 2 in 1 | від 14 120 грн. | 69 пропозицій | ||
Lionelo Amber 3 in 1 | від 17 999 грн. | 83 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →