Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 103 W білий
Фото 4 |
Whirlpool MWP 103 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool MWP 103 W білий
Усі ціни 9 →Мікрохвильовка з грилем Whirlpool Mwp 103 W | 3 616 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool Mwp 103 W | 3 545 грн. |
Whirlpool MWP 103 W | 3 570 грн. |
Whirlpool MWP 103 W | 4 350 грн. |
Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 103 W | 3 344 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Whirlpool MWP 103 W
Ціни на Whirlpool MWP 103 W |
---|---|---|---|---|
Whirlpool MWP 103 W білий | від 3 344 грн. | 9 пропозицій | ||
Whirlpool MWP 103 SB сріблястий | від 3 200 грн. | 10 пропозицій | ||
Whirlpool MWP 103 B чорний | від 3 110 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →