Пральна машина Candy Smart CS4 1272 DE/1-S білий (31010490)
Фото 5 |
Candy Smart CS4 1272 DE/1-S білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Smart CS4 1272 DE/1-S білий
Усі ціни 24 →Пральна машина Candy CS41272DE/1-S | 10 476 грн. |
Стиральная машина Candy CS4 1272DE/1-S | 11 569 грн. |
Стиральная машина Candy cs41272de/1-s | 11 458 грн. |
Стиральная машина Candy CS41272DE/1-S | 11 417 грн. |
Пральна машина автоматична Candy CS4 1272DE/1-S | 13 065 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →