Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 6D body
Відео 61Фото 11 |
Повнокадрова (full frame) дзеркальна камера, спадкоємиця моделі 5D. У своєму класі EOS 6D належить до початкового цінового діапазону, але при цьому має цілком гідний набір характеристик. Так, діапазон чутливості матриці в розширеному режимі може досягати ISO 50 – 102 400 (штатно 100 — 25 600), швидкість серійної зйомки складає 4,5 к/с, роздільна здатність відеозапису — 1920х1080, а додаткове оснащення включає GPS-модуль. Екран з режимом LiveView має діагональ 3,2" і роздільну здатність 1 Мп. Корпус захищений від пилу і вологи.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS 6D body
Фотоаппарат Canon EOS 6D Body (WG) Wi-Fi, GPS | 42 000 грн. |
Фотоапарат Canon EOS 6D Body (WG) Wi-Fi, GPS | 42 000 грн. |
Canon EOS 6D body | 39 500 грн. |
0 2 16 53 |
Гарна камера за розумною ціною. Головне, правильно вибрати продавця та уважно перевірити комплектність, зовнішній вигляд, функції. Рекомендую під час покупки підключити камеру до Canon EOS Camera Info v1.2, щоб потім не було неприємних сюрпризів. 1) Якість знімків чудова! Автофокус чіпкий, маже дуже рідко. Динамічний діапазон широкий. Деталі добре витягуються з тіней і непогано з пересвіту, якщо знімати в RAW. Дуже широкий робочий діапазон ISO. Шуми легко правляться у конвертері. 2) Якість відео чудове. Дещо засмучує відсутність автофокусування під час запису, але це компенсується ручним фокусуванням. 3) Хороша ергономіка, трохи незвичайне розташування та функції елементів керування, але до них легко звикаєш. Камера досить компактна та не важка. 4) Чудово тримає батарею, одного заряду вистачає на 1000 кадрів. 1) Звужений діапазон витримок до 1/4000. Можна компенсувати фільтрами чи діафрагмою. Зрештою, є RAW конвертер. 2) Відсутня вбудований спалах, все-таки це аматорська камера. Компенсується широким динамічним діапазоном та робітниками ISO 6400-12800. 3) Магазин top-tv.ru, який продав мені під виглядом нову камеру б/у. На коробці переклеєно серійний номер. У камері було зареєстровано колишнього власника Artem Migushin. Під склом РК дисплея видно пил. На дисплеї була наклеєна не заводська жорстка захисна матова плівка, обрізана ножицями. Ціна виявилася суттєво вищою за вказану на сайті (79990 замість 72500). Компанія top-vt.ru не реагує на звернення щодо заміни/повернення. користуюся Canon EOS 6D body тиждень рекомендую купити обов'язково |
Повнокадрова матриця та картинка, відмінна від матриць кропнутих. За нинішніми мірками 20Мп це не дуже багато, але ці "чесні" мегапіксели. Працював зі "склом" Canon EF 24-70 II USM та Canon EF 85 f/1.8 USM. Картинка детальна, чітка, з соковитими квітами. Дуже низький рівень шуму. Відмінно справляється зі зйомкою з короткою витримкою у складних за освітленістю умовах. Чутливий освітлення автофокус. Навіть у напівтемряві впевнено чіпляється за об'єкти зйомки. Якісна HD відеозйомка. 30 кадрів в секунду у FullHD виглядають впевнено. Сподобався результат використання HDR-режиму. Після серії кадрів фотоапарат самостійно обробляє та поєднує зображення в один кадр з розширеним динамічним діапазоном, причому не гірше ніж ручна постобробка на комп'ютері. Баланс білого за природного освітлення бездоганний. При штучному висвітленні іноді промахується і потребує ручної корекції. Макро з Canon EF 100mm f/2.8L Macro + режим серійної зйомки порадували. Завдяки можливості працювати за високих ISO
WiFi модуль дозволяє легко та швидко зливати фотографії на інші бездротові пристрої. Працював зі зв'язкою EOS 6D + планшет на Android та EOS 6D + ноут під Windows 7. Вкрай зручна функція, особливо коли під рукою немає картридера. Корисним виявився і вбудований GPS. Але акумулятор він їсть помітно, тому вмикати його варто лише за потребою. Помірний розмір та вага. Фактично це одна з найкомпактніших і найлегших повнокадрових дзеркалок. Іноді на динамічних об'єктах промахується автофокус.
Нема повороту екрана. Немає вбудованого спалаху. |
Работаю в компании связанной с лесозаготовками и для командировок мне понадобился высококачественный фотоаппарат, причем очень желательно, чтобы в нем была функция геопозиционирования. Попросил знакомого фотографа посоветовать хорошую полупрофессиональную зеркальную камеру со встроенными модулями GPS и Wi-Fi и он назвал эту модель. К совету прислушался и, несмотря на немалую цену, купил его. Мне всегда нравился процесс фотографирования, но еще никогда этот процесс в моем исполнении не давал таких отличных результатов. Камера просто великолепна! Высочайшее качество снимков. Я понимал, что камера такого уровня может многое, но что она способна выдавать такую детализацию в самых разных, в том числе и неблагоприятных в смысле освещенности условиях, я не надеялся. Вот что значит хорошая полнокадровая матрица. Сам фотоаппарат довольно крупный и довольно массивный, но хват под правую руку сделан очень удобно. Управление не простое, это для меня, пожалуй, до сих пор основная сложность. Не могу сказать, что я чайник в фотографии, но возможности и глубина настроек 6D иногда просто ставят в тупик. Понравилась система автофокусировки, она, как и экспозамер, практически не ошибается. Хороший емкий аккумулятор. GPS модуль автоматически ставит геотеги (нужны для работы), а WiFi позволяет соединиться со смартфоном и просмотреть снимки на его 5,5 дюймовом экране. Правда это касается только JPEG-файлов, RAW увидеть не удастся. Включенный в настройках GPS работает даже при выключенном фотоаппарате, что в первой же недельной командировке высадило аккумулятор в ноль уже на второй день. Хорошо была возможность зарядиться. |
Фотоапарату Canon дісталися лаври самої компактної повнокадрової дзеркалки в світі. Незважаючи на невеликі габарити, камера практично не відстає від старших моделей в якості картинки, ні в зручності управління.
Майже профі
Чому «майже»? Бо нюанси, властиві камері, не настільки малі, щоб віднести її до професійних фотоапаратів. Насамперед до них варто віднести 11-точкову систему фокусування. Вона працює швидко, але точок фокусування в деяких випадках банально не вистачає і фокусуватися на об'єкті зйомки не по центру кадру буває важко. Другий нюанс — відсутність вбудованого спалаху і порти для підключення навушників. Спалах замінюється без проблем зовнішньої, а з відсутністю порту доведеться змиритися. Зате загальну якість зображення і високі робочі значення світлочутливості — повністю на одному рівні з більш прогресивними моделями.
Завжди на зв'язку
Від найближчих конкурентів дзеркалку відрізняє наявність бездротових модулів Wi-Fi і GPS. У повнокадрових моделях вони ще схоже на екзотиці. За допомогою Wi-Fi фотографії легко розшарювати на смартфони або планшети, а включивши GPS, ви не будете ламати голову, де був зроблений той або інший знімок. Ложка дьогтю» — включені модулі скорочують роботу акумулятора практично в два рази (приблизно до 300-400 знімків).
Повна відповідність
Камера стане відмінним придбанням для бажаючих перейти на повний кадр за відносно невеликі гроші. Вона повністю відповідає заявленому ціннику і відпрацьовує його на всі 100%.
- Роз'єм для підключення пульта ДУ
Модификації Canon EOS 6D
Ціни на Canon EOS 6D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 6D kit 24-105 | від 53 500 грн. | 3 пропозиції | ||
Canon EOS 6D body | від 39 500 грн. | 3 пропозиції |