Фотоапарат Canon EOS R6 kit 24-105 (4082C046)
Відео 81Фото 143 |
Солідний фотоапарат з повнокадровим сенсором зображення з модельного портфоліо Canon 2020 року. Захищений від атмосферних впливів корпус бездзеркалки приховує фуллфрейм-матрицю з роздільною здатністю 20.1 МП, яка підкріплена процесором обробки зображень Digic X. Ця зв'язка відпрацьовує нативний діапазон ISO від 100 до 102400 одиниць. Програмними засобами світлочутливість підлягає розширенню до кордонів 50-204800 одиниць.
Canon EOS R6 kit демонструє високу швидкість серійної фотозйомки (до 20 к/c з електронним затвором і безперервним автофокусом), має просунутою системою автофокусування Pixel CMOS AF II з 1053 зонами наведення на різкість, пише якісні відеоролики. Зйомка відео здійснюється на камеру в максимальному дозволі 4К (3840х2160 пікселів) при 60 к/с. При цьому підтримується запис 10-бітного відео з субдискретизацією 4:2:2 в C-Log або HDR.
Отримання плавної картинки сприяє матрична система стабілізації зображення. Вона ж забезпечує виграш до 8 (!) стопів витримки і експозиції на пару з низкою об'єктивів під систему Canon RF. Окремої поваги заслуговує оснащення камери: поворотний екран з сенсорним управлінням, OLED-видошукач високої роздільної здатності, подвійний слот під SD-накопичувачі даних типу UHS II. У китовій конфігурації фотоапарат зазвичай комплектується універсальним зум об'єктивом з набором фокусних відстаней 24-105 мм і «плаваючою» світлосилою f/4-7.1.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon EOS R6 kit 24-105
Усі ціни 43 →Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 kit (24-105mm) IS STM (4082C046) | 71 490 грн. |
Фотоапарат CANON EOS R6+RF 24-105 f/4-7.1 IS STM (4082C046) 4082C046 | 93 999 грн. |
Canon EOS R6 kit 24-105mm IS STM (4082C046) | 102 746 грн. |
Фотоаппарат CANON EOS R6 + RF 24-105 f/4-7.1 IS STM (4082C046) | 114 999 грн. |
Бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R6 Kit RF 24-105mm IS STM (4082C046) B | 87 499 грн. |
Залишився незадоволений, що Canon не перевіряє свої фотоапарати і люди стають заручниками ситуації на тривалий термін, купивши таку дорогу але не якісну техніку. В офіційній підтримці на сайті Canon, посилаючись лише на одну частину закону, відмовилися замінити виробничий бракований фотоапарат з більш ніж 20 битими пікселями замазавши їх. Це не має нічого спільного з честю японського бренду, скотилася якість рівня шарашкіної контори. Iev Ief: користуюся Canon EOS R6 kit 24-105 кілька місяців |
Перейшовши з Canon 5D II здається, що все стало краще, але через пару годин розумієш, що не так все супер. -автофокус точний і швидкий
-ергономіка -можливість перепризначити клавіші під себе -Поворотний екран -якісний ЕВШ (відеошукач) -матрична стабілізація -ціна за можливості -швидкість серійної зйомки -4к при 60 кадрах на секунду -динамічний діапазон -керування функціями через телефон -стандартні акумуляторні батареї -2 слоти під карти пам'яті -сенсорний екран -при вимкненні закриває матрицю щоб пил не потрапляв при зміні об'єктива -можливість писати 120кадрів на секунду (1920Х1080) -швидко розряджається (після зеркалки)
-матриця 20мп(+-) -нема іншого екрану де видно налаштування апарату (+-) |
Прекрасна репортажна камера з абсолютно убогою, плоскою та знебарвленою картинкою. Так само як і її основні конкуренти. У гонитві за швидкістю, високими та відео і виробники фотокамер, схоже, забули про колір, півтони, об'єм. Головне цифри, піпл хаває. Як працює. Автофокус, ергономіка, керування зручніше ніж у R, RP, R5, якісний високотехнологічний продукт Як знімає. Ще не бачив жодної фотографії з цієї фотоапарата, щоб можна було сказати вау, ось це колір, ось це об'єм. Бо нема картинки. |
Модификації Canon EOS R6
Ціни на Canon EOS R6 |
---|---|---|---|---|
Canon EOS R6 kit 24-105 + 50 | від 109 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS R6 kit 24-105 | від 71 490 грн. | 43 пропозиції | ||
Canon EOS R6 kit 35 | від 99 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Canon EOS R6 body | від 70 890 грн. | 48 пропозицій |
ОБОВ'ЯЗКОВО РЕКОМЕНДУЮ ПЕРЕВІРЯТИ ПЕРЕД ПОКУПКОЮ: 1) прийти з ноутбуком до магазину. 2) вставити картку у фотоапарат не знімаючи кришечку з об'єктиву та зробити запис відео секунд 10 та фото. 3) зняти кришечку та на білому листку повторити зйомку фото та відео. 4) вставити в ноутбук картку SD і добре перевірити що на білому та на чорному тлі немає червоних, синіх та зелених та інших залежно від налаштувань фотоапарата крапок. Обов'язково тестуйте техніку до покупки, не довіряйте роздутому Canon як я!