Електрогенератор Carod CMH-5AM
Carod CMH-5AM |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CMH-5AM
Усі ціни 7 →Генератор бензиновый Carod CMH-5AM, 3.3 кВт 34434 | 38 631 грн. |
Генератор бензиновий 3.3 кВт Carod CMH-5AM | 38 630 грн. |
Генераторная установка Carod CMH-5AM | 38 631 грн. |
Carod CMH-5AM | 33 199 грн. |
Бензиновий генератор Carod CMH-5AM 34434 | 38 631 грн. |
Carod CMH-5AM | 33 199 грн. |
Carod CMH-5AM | 33 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →