Електрогенератор Carod CMH-6AM
Carod CMH-6AM ручнийэлектростартер (ключ) |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carod 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carod.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carod CMH-6AM
Генератор бензиновый Carod CMH-6AM, 5 кВт 34314 | 54 761 грн. |
Генератор бензиновий 5 кВт Carod CMH-6AM | 54 761 грн. |
Генераторная установка Carod CMH-6AM | 54 761 грн. |
Бензиновий генератор Carod CMH-6AM 34314 | 54 762 грн. |
Генераторна установка CMH-6AM 1ф-6 кВа, двиг.HONDA GX390 4-х такт., бензин | 54 761 грн. |
Модификації Carod CMH-6AM
Ціни на Carod CMH-6AM |
---|---|---|---|---|
Carod CMH-6AM | від 54 761 грн. | 5 пропозицій | ||
Carod CMH-6AE | від 62 438 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →