Литий диск Carre 711 5x17/5x112 ET37 DIA67,1
від 2 304 до 2 618 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Carre 711 3
Характеристики
Carre 711 5x17/5x112 ET37 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Carre 711 5x17/5x112 ET37 DIA67,1
Сортувати
Carre 711 5x17 5x112 ET37 DIA67.1 BPL | 2 468 грн. |
Carre Carre 711 5x17 5x112 ET37 DIA67.1 BPL | 2 328 грн. |
Carre 711 (R17 W5 PCD5x112 ET37 DIA67,1) 1940865 | 2 304 грн. |
Диск Carre 711 5x17 5x112 ET37 DIA67.1 BPL | 2 618 грн. |
Закрити
Схожі