Візочок Carrello Bravo Plus CRL-5515
Відео 5Фото 12 |
Carrello Bravo Plus CRL-5515
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:56 см
Вага в зборі:10.6 кг
Каптур опускається до бампера. Максимальне навантаження: 22 кг. Світловідбивні елементи.
Всі характеристики
Купити Carrello Bravo Plus CRL-5515
Усі ціни 100 →Прогулочная коляска Carrello Bravo CRL-5515 Palm Green | 8 760 грн. |
Коляска прогулянкова Carrello Bravo Plus 2024 CRL-5515 Lake Blue | 8 760 грн. |
Прогулянкова коляска Carrello Bravo Plus CRL-5515 Lake Blue | 8 460 грн. |
Carrello Bravo Plus CRL-5515 (spacerówka) do 22kg 2023 | 12 400 грн. |
Carrello Bravo Plus CRL-5515 (spacerówka) do 22kg 2023 | 12 710 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →