Візочок Carrello Bravo SL CRL-5520
Відео 7Фото 50 |
Carrello Bravo SL CRL-5520
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:55 см
Каптур опускається до бампера. Світловідбивні елементи з кожного боку гарантують безпеку малюка під час прогулянки.
Всі характеристики
Купити Carrello Bravo SL CRL-5520
Усі ціни 76 →Прогулочная коляска Carrello Bravo Fruit Green (CRL-5520 Fruit Green) | 9 200 грн. |
Коляска прогулянкова Carrello Bravo SL CRL-5520 Cobalt Blue | 9 200 грн. |
Прогулянкова коляска Carrello Bravo SL CRL-5520 Fruit Green | 9 180 грн. |
Carrello Bravo SL CRL-5520 (spacerówka) 2023 | 14 320 грн. |
Carrello Bravo SL CRL-5520 (spacerówka) 2023 | 14 678 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →