Візочок Carrello Alfa 3 in 1
Фото 16 |
Carrello Alfa 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені, гальма
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:50 см
Вага в зборі:9.4 кг
Всі характеристики
Купити Carrello Alfa 3 in 1
Коляска універсальна 3 в 1 Carrello Alfa+ CRL-6508 Sunrise Orange CRL-6508 | 18 400 грн. |
Візок універсальний 3 в 1 CARRELLO Alfa+ CRL-6508 Sunrise Orange | 18 400 грн. |
Коляска універсальна 3в1 CARRELLO Alfa CRL-6508 Cloud Grey | 17 480 грн. |
Коляска дитяча універсальна коляска 3в1 CARRELLO Alfa+ CRL-6508 Sunrise Or | 18 379 грн. |
Коляска універсальна 3в1 Carrello Alfa Plus CRL-6508, Parrot Green | 19 714 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →