Візочок Carrello Supra CRL-5510
Фото 10 |
Carrello Supra CRL-5510
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, пахремінь, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:57 см
Вага в зборі:13.7 кг
Максимальне навантаження: 22 кг
Всі характеристики
Купити Carrello Supra CRL-5510
Усі ціни 28 →Прогулочная коляска Carrello Supra CRL-5510 Aqua Green | 7 720 грн. |
Прогулянкова коляска Carrello Supra CRL-5510 Aqua Green CRL-5510 Aqua Gree | 7 334 грн. |
Прогулянковий візок CARRELLO Supra Carbon Grey(CRL-5510CarbonGrey) | 7 802 грн. |
Прогулянковий візок CARRELLO Supra Aqua Green(CRL-5510AquaGreen) | 7 802 грн. |
Прогулянковий візок CARRELLO Supra Bisquit Beige(CRL-5510BisquitBeige) | 7 802 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →