Наручний годинник Casio F-91W-3
Відео 23Фото 5 |
Casio F-91W-3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio F-91W-3
Усі ціни 15 →Годинник Casio F-91W-3 | 1 420 грн. |
Часы Casio F-91W-3 | 1 420 грн. |
Мужские часы Casio F-91W-3 | 1 199 грн. |
Чоловічий годинник Casio F-91W-3 | 1 115 грн. |
Casio F-91W-3 | 1 005 грн. |
ще 10 пропозицій
1 0 2 29 |
Брехня, не можуть вони довго служити. На всіх цих моделях через пару років ламається корпус, там де вставляється шпилька. За цей час Casio змінює назву годинника, засовує його в інший корпус, а старий знімають з виробництва, так що ні підкорити, ні замінити корпус не можна. Ось таке розлучення виходить, у мене вже 2 штуки такі зламані лежать. Батарейка практично вічна, зручна. Ламається корпус користуюся Casio F-91W-1 місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 1 з 32 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →