Наручний годинник Casio G-Shock G-7900-2
Відео 22Фото 5 |
Casio G-Shock G-7900-2 |
|
Стійкість до низької температури (до -20°). Графік припливів. Щогодинний сигнал.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock G-7900-2
Усі ціни 15 →Наручний годинник Casio G-SHOCK G-7900-2ER | 4 999 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic G-7900-2 | 5 810 грн. |
Наручний годинник Casio G-7900-2 | 5 832 грн. |
Наручные часы Casio G-7900-2 | 5 695 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic G-7900-2 | 5 810 грн. |
ще 10 пропозицій
0 0 4 4 |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
ТАМ НЕ БАТАРІЙКА!
АКУМУЛЯТОР! досить було кілька днів потримати на підвіконні та заряд би був як новий враховуючи що ці акумулятори редко коли менше 15 років живуть.
та годинник швидше на мотлох перетвориться напевно!
за осінь-зиму заряд упав на чверть
(Спеціально тримаю в темному місці т.к цікаво)