Наручний годинник Casio G-Shock GX-56BB-1
Відео 21Фото 6 |
Casio G-Shock GX-56BB-1 |
|
Захищені кварцові годинники з спеціальної колекції Special Color Models належить до популярної серії Casio G-Shock. Ця модель відрізняються унікальним дизайном з домінування чорного кольору, високу ударостійкість (гарантується працездатність після падіння з висоти 10 м на тверду поверхню) і прекрасної водонепроникністю відповідає рівню Water Resistant 200m (плавання, занурення на глибину з маскою, трубкою і ластами, водні види спорту).
Крім цього виробником заявлена надійний захист від пилу. Позиціонуються як продукт середньої цінової категорії, призначений для споживачів обирають не тільки престижний стильний аксесуар, але і універсальні годинники, здатні працювати в самих складних і екстремальних умовах. Мають середніх розмірів пластиковий корпус з високим безелем і потужним захистом кнопок. Інверсійний прямокутний цифровий циферблат наручного годинника Casio GX-56BB-1D прикритий міцним мінеральним склом, і обладнаний автоматичною електролюмінесцентний підсвічуванням з регульованою тривалістю післясвітіння. Енергоефективна високоточна японська електроніка отримує живлення від двох джерел: вбудованої в циферблат сонячної батареї і штатного акумулятора, здатну забезпечити до 11 місяців роботи без підзарядки. Причому додатково можна задіяти режим Power Savе, який відключає екран в повній темряві і активує його тільки разом з підсвічуванням (до 27 місяців ходу).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GX-56BB-1
Усі ціни 50 →Годинник Casio G-Shock GXW-56BB-1ER | 12 990 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GX-56BB-1ER | 9 250 грн. |
Casio G-Shock GX-56BB-1ER | 9 250 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic GX-56BB-1ER | 9 250 грн. |
Часы Casio GX-56BB-1ER | 9 250 грн. |