Наручний годинник Casio G-Shock GW-9500-3
Відео 10Фото 10 |
Casio G-Shock GW-9500-3 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GW-9500-3
Усі ціни 19 →Годинник Casio G-Shock GW-9500-3ER | 20 030 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-SHOCK GW-9500-3ER | 20 030 грн. |
Мужские часы Casio GW-9500-3ER GW-9500-3 | 17 499 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Master of G GW-9500-3ER | 20 030 грн. |
Часы Casio GW-9500-3ER | 20 030 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GW-9500-3:
- Щогодинний сигнал
- Автокалендар до 2099 року
- Кнопка увімкн./вимк. звуку
- Функція заощадження енергії
РекомендуємоПорівняти в таблиці →