Наручний годинник Casio Edifice ECB-950DB-1A
Відео 11Фото 4 |
Casio Edifice ECB-950DB-1A |
|
Приблизний час роботи годинника при звичайному використанні – 6 місяців, при зберіганні в темному місці – 19 місяців. Функція "час/пам'ять кола", яка дозволяє вимірювати загальний час, час кола та зберігається в пам'яті годинника.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice ECB-950DB-1A
Усі ціни 13 →Часы Casio EDIFICE Bluetooth ECB-950DB-1AEF | 11 630 грн. |
Мужские часы Casio ECB-950DB-1A | 9 299 грн. |
Чоловічий годинник Casio ECB-950DB-1A | 8 648 грн. |
Часы Casio EDIFICE Bluetooth ECB-950DB-1AEF | 11 630 грн. |
Casio ECB-950DB-1A | 11 900 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Edifice ECB-950DB-1A:
- Щогодинний сигнал
- Збереження енергії
- Автоматичний календар до 2099 року
РекомендуємоПорівняти в таблиці →