Наручний годинник Casio LTP-1183A-2A
Відео 2Фото 7 |
Casio LTP-1183A-2A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio LTP-1183A-2A
Усі ціни 18 →Годинник Casio LTP-1183A-2AEF | 2 040 грн. |
Часы Casio LTP-1183A-2AEF | 2 040 грн. |
Женские часы Casio LTP-1183A-2AEF LTP-1183A-2A | 1 899 грн. |
Жіночий годинник Casio LTP-1183A-2AEF | 1 766 грн. |
Годинник Casio LTP-1183A-2A | 1 660 грн. |
ще 13 пропозицій
0 0 1 4 |
Дев'ятий рік пішов, живіший за всіх живих, третя або четверта батарейка. Догляд був 4-6 сек. на місяць так і залишився. Скло в ідеалі корпус трохи потерся, латунь (або що там) по обідку навколо скла проглядається. Експлуатація звичайна, при дощі та миття рук не знімав, але у воду повністю не занурював. Несильні удари та падіння були без наслідків. Надійність.
Живітість. Довговічність Безпонтовість))) користуюся Casio LTP-1183A-2A більше року |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →