Кавоварка Cecotec Cafelizzia Fast Pro чорний (CCTC-01635)
Відео 1Фото 10 |
Cecotec Cafelizzia Fast Pro чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cecotec Cafelizzia Fast Pro чорний
Усі ціни 11 →Кавоварка Cecotec Cafelizzia Fast Pro | 4 499 грн. |
Cecotec Cecotec Cafelizzia Fast Pro (CCTC-01635) CCTC-01635 | 4 499 грн. |
Кофеварка рожковая Cecotec Cafelizzia Fast Pro CCTC-01635 | 4 499 грн. |
Кавоварка ріжкова Cecotec Cafelizzia Fast Pro (CCTC-01635) CCTC-01635 | 4 499 грн. |
Cecotec Cafelizzia Fast Pro (CCTC-01635) CCTC-01635 | 4 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →