Унітаз Kolo Freja L7922000U
Kolo Freja L7922000U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Freja L7922000U
Усі ціни 10 →Унітаз підлоговий компакт Kolo Freja L7922000U з бачком і сидінням | 3 636 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO FREJA із кришкою випуск в стіну L7922 | 3 539 грн. |
Kolo Kolo Freja L7922000U с сиденьем из полипропилена | 3 636 грн. |
Унітаз-компакт Kolo Freja з кришкою Soft-Close (L7922000U) L7922000U | 3 636 грн. |
Kolo Kolo FREJA унітаз-компакт підлоговий, горизонтальний випуск, зливний | 3 319 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →