Ванна Cersanit Korat 170x75 см підсилення
Cersanit Korat 170x75 S301-294 |
|
Ванна з подвійним армуванням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Korat 170x75 см підсилення
Ванна акрилова Cersanit Korat 170x75 S301-294 | 7 150 грн. |
Cersanit Ванна Cersanit Korat 170х75 (S301-294) | 6 401 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Korat 170x75 S301-294 | 7 599 грн. |
Ванна акрил. KORAT 170х75+НІЖКИ ТИП 1 Модель KORAT S301-294 | 7 590 грн. |
Ванна акрилова CERSANIT Korat S301-294 170x75 + ніжки | 7 555 грн. |
Модификації Cersanit Korat
Ціни на Cersanit Korat |
---|---|---|---|---|
Cersanit Korat 150x70 см | від 5 283 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Korat 160x70 см | від 5 578 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Korat 170x70 см | від 5 947 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Korat 170x75 см підсилення | від 6 401 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Korat 180x80 см підсилення | від 6 683 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →