Ванна Cersanit Lorena Asymmetric 140x85 см
Cersanit Lorena 140x85 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Lorena Asymmetric 140x85 см
Ванна акрилова Cersanit Lorena 140x85 R S301-081 | 4 477 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Lorena 140x85 L S301-082 | 4 980 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Lorena 140x85 L S301-082 | 4 477 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Lorena 140x85 R S301-081 | 4 980 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →